سفارش تبلیغ
سئو روز
سئو روز
خداوند، سه تن را دشمن می دارد : کسی که منّت گذارانه صدقه می دهد ؛ آن که در عین دارایی، در خرجی دادنْ سخت می گیرد ؛ و فقیر ولخرج . [.رسول خدا صلی الله علیه و آله]
یزد خشه؟ - پشفته
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • ایچونی که به نظر مرسه  این یزدی که ما اقه بهش منازم  از طرف بعضیا خیلی مورد عنایت نبوده مثلا حافظ اصش از یزد خوشش نمیومده و یه بار که میاد یزد دلش میگیره ومگه :

  دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت                  رخت بر بندم وتا ملک سلیمان بروم

  البته بگذرم که حافظ بر عکس سعدی اصش خشش نبوده بره ایرا اورا و به همون شیراز دل خوش بوده .شاید هم به قول عارفا جهانش تو خودش بوده و نیازی به بیرون رفتن نداشته وتو خودش مسافرت مکرده . حالا هر طری بِگم بالاخره  ایشون مث خیلی ها از یزد خوشش نمیومده. الان هم می بینم این دانشجوها که میان یزد مخصوصا بچه ترونیا زودی دلشون میگیره ومگن تو  یزد تا ساعت نه  مشه همه مرن مخابن . مث اینکه تو شهر گرد مرگ پاشیدن . یا این که مگن یزدیا فضولن .به هر حال ما هم که مرم ترون کلی عیب وایراد تو اونا در میارم این به اون در .ولی باید دونس هر که یه اخلاقی داره هر شهری هم برا خودش آداب ورسومی داره و ما باسی یاد بگیریم که هم دیه را تحمل کنم وبه اعتقادات بقیه هم احترام بزارم .به هرحال ما خو یزا با همه حرفا دوس مدارم حالا حافظ خوشش نمیومده حکما سعدی اگه میومده ایراسکی ها خوشش میومده از کجا معلوم ؟خوب بسه دیه بیشتر سرتون را  درد نمیارم .

                                                                                          دلخش باشد .  همینه دیه ::: چهارشنبه 85/12/16::: ساعت 8:55 عصر
  نظرات دیگران: نظر

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 15
  بازدید دیروز: 7
  کل بازدید :67238

  >>اوقات شرعی <<

  >> درباره خودم <<
  یزد خشه؟ - پشفته
  همینه دیه
  یتا آدم بیکار دنبالپرکردن وخ

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  یزد خشه؟ - پشفته

  >>یزدیای خش<<

  >>یزدیای خش تر<<

  >>موسیقی وبلاگ<<